Jeg undrer meg over all denne vitenskapen og forskningen som nå endelig har funnet ut hvordan man skal bli yngre. Eller huden i allefall. Det er jo sant at med tiden tar huden lengre tid til å komme seg og reagerer saktere (komme seg etter hva ?). Tiden etterlater et synlig preg, det fører til at hudfargen dulles, ser sliten ut og rynker er mer åpenbare. Youth Code er et gjennombrudd etter 10 års forskning. Så jeg testet
det i sommer. Og for at testen ikke skulle bli for subjektiv benyttet jeg meg av min venn soppen på ospestubben. Hver dag i 1 måned smurte jeg varsomt inn soppen med Loreal Youth Code.
Fakta fra Loreal.: Youth Code forbedrer utseendet på rynker, mørke ringer og poser under øynene. Den patenterte Pro-Gen ™-teknologi er utviklet for å hjelpe sliten hud til å utvinne og gjenopprette dens naturlige “ungdoms kode”. Huden din oppfører seg mer ungdommelig og ser glattere, mer glødende og uthvilt ut.
Slik virker det: Etter en time føles huden glattere, re-hydrert og ser mer strålende.
Etter en uke er huden mer uthvilt og hudfargen er mer lysende.
Etter en måned, rynker vises synlig redusert. Huden ser forynget ut.
Resultatet ser dere på bildet øverst. De tar feil. Soppen ble hverken forynget eller unngikk poser under øya. Reagerte dårlig gjorde den og. Får teste Oil of Ulay neste gang. Eller er det bare skinnet som bedrar?